Aktualności

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 14-LETNICH

W dniach 1-3 marca 2013 r. w Olsztynie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski 14-latków, w których udział wzięło blisko 500 zawodniczek i zawodników z 114 klubów z całej Polski. Wśród nich nasza najgrzeczniejsza dwójka – Ania Wawszczak i Błażej Wańkowicz.

Błażej dwukrotnie zakwalifikował się do finałów B (miejsca 11-20) Mistrzostw Polski na 100 i 200 metrów stylem motylkowym, bijąc przy tym rekordy życiowe. Blisko było również finału B na 50 m stylem motylkowym (kolejny rekord życiowy).

Ania po uzyskaniu dwóch rekordów życiowych na 50 m stylem motylkowym i 400 m stylem dowolnym, przygotowując się do niedzielnych startów, doznała nieprzyjemnej kontuzji  dłoni uniemożliwiającej dalsze starty.  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Treningi czekają J


Mimo skromnej obsady, zawodnicy UKS Skalar powoli pną się w górę klasyfikacji. Czekamy na medale i rekordy na kolejnych zawodach. Gratulacje dla zawodników i trenera Artura Przywary (zastępowanego w trakcie Mistrzostw przez Robert Stankiewicza).


Szczegóły zawodów: http://www.omegatiming.pl/zawody/mistrzostwa-polski-juniorow-14-lat-2