Projekt współfinansuje...

Treningi w roku szkolnym 2018/2019

Pływalnia Albatros:
03.09-07.09 - według starego planu: 15:30 (codziennie) oraz grupa z godzniny 17:00 (wt, czw, pt) i grupa z 17:00 (pn, sr, pt)
od 10.09 - grupa 15:30 przychodzi tylko w pn, sr i pt; grupa z godziny 17:00 (wt, czw, pt) dołącza do grupy na godzinę 15:30 (pn, sr, pt) ; grupa z godziny 17 (pn, sr, pt) zostaje bez zmian

Pływalnia Skalar:
według starego planu

TRENINGI PO PRZERWIE WAKACYJNEJ

Informujemy, że począwszy od 4 września 2017 r. wznawiamy treningi wszystkich grup na basenach Skalar i Albatros. Treningi będą się odbywać według planu z czerwca 2017 r.
UWAGA: grupa najstarsza w tygodniu 4-8 września ma jedynie treningi popołudniowe, a treningi poranne zaczną się od 11 września.
Zarząd UKS Skalar

Zdjęcia Pasym 2017

Informujemy, że w zakładce Galeria wprowadzono zdjęcia naszych zawodników z obozu sportowego w Pasymiu.

WAKACJE 2017

Szczegóły na załączonej ulotce

Zdjęcia z obozu

Informujemy, że w zakładce Galeria wprowadzono zdjęcia przypominające wypoczynek naszych zawodników w Lesku. Zarząd UKS Skalar

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

Zarząd UKS SKALAR przypomina ,że opłata członkowska 180zł/mc płatna jest do 10 dnia każdego miesiąca (np. za wrzesień płatna do 10 września - w opisie przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka, za jaki miesiąc)
Składkę członkowską opłacamy przez 12 miesięcy.
Wszystkich członków prosimy o terminowe wpłaty.
Członkowie mający zaległości, prosimy o ich uregulowanie do 15 października. Po tym terminie dzieci nie będą wpuszczane na zajęcia.

Relacja fotograficzna z zawodów

W dniu 4 czerwca 2016 r. zorganizowaliśmy zawody pływackie dla naszych adeptów pływania. Gościem zawodów był m. in. nasz mistrz świata Radek Kawęcki. Zdjęcia z zawodów zamieszczone są w galerii. Zarząd UKS Skalar

Zdjęcia z Dadaja 2016

W zakładce UKS Skalar Ursus w galerii zdjęć zamieszczono kilka fotek z trwającego obozu