1. TRENINGI PO PRZERWIE WAKACYJNEJ

Informujemy, że począwszy od 4 września 2017 r. wznawiamy treningi wszystkich grup na basenach Skalar i Albatros. Treningi będą się odbywać według planu z czerwca 2017 r.
    UWAGA: grupa najstarsza w tygodniu 4-8 września ma jedynie treningi popołudniowe, a treningi poranne zaczną się od 11 września.
    Zarząd UKS Skalar

2. Zdjęcia Pasym 2017

Informujemy, że w zakładce Galeria wprowadzono zdjęcia naszych zawodników z obozu sportowego w Pasymiu.

3. SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

Zarząd UKS SKALAR przypomina ,że opłata członkowska 180zł/mc płatna jest do 10 dnia każdego miesiąca (np. za wrzesień płatna do 10 września - w opisie przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka, za jaki miesiąc)
    Składkę członkowską opłacamy przez 12 miesięcy.
    Wszystkich członków prosimy o terminowe wpłaty.
    Członkowie mający zaległości, prosimy o ich uregulowanie do 15 października. Po tym terminie dzieci nie będą wpuszczane na zajęcia.

4. Zdjęcia z Dadaja 2016

W zakładce UKS Skalar Ursus w galerii zdjęć zamieszczono kilka fotek z trwającego obozu

5. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Na podstawie Statutu Uczniowskiego Klubu Sportowego SKALAR, Zarząd Klubu zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w dniu 28 kwietnia 2015 r.  I termin zebrania - 28 kwietnia 2015 r. godz. 19.00, ewentualny II termin zebrania - 28 kwietnia 2015 r. godz. 19.15. Zarząd Klubu proponuje następujący porządek obrad WZS-A:
    1.Wybór Przewodniczącego Zebrania
    2.Wybór Sekretarza Zebrania
    3.Przyjęcie proponowanego porządku obrad
    4.Przedstawienie Sprawozdania Finansowego

6. PRZYPOMNIENIE O OBOZIE

Przypominamy o terminie zgłoszeń i wpłatach zaliczek na zgrupowanie sportowe w ośrodku Dadaj k/Olsztyna, które mijają z końcem marca. Zarząd UKS Skalar

7. ODWOŁANE TRENINGI NA PŁYWALNI ALBATROS

W związku z awarią techniczną na pływalni Albatros, odwołujemy treningi dla grup tam trenujących (począwszy od 28 marca). Wznowienie treningów nastąpi po świętach, tj. we wtorek 7 kwietnia. Zarząd UKS Skalar

8. PRZYPOMNIENIE

Przypominamy o płatności II raty za obóz sierpniowy w Junoszynie, tj. 500 zł do 27 czerwca. Jednocześnie przypominamy, że składki członkowskie płatne są również w miesiącach wakacyjnych. Zarząd UKS Skalar

9. PRZEKAŻ 1% PODATKU

Informujemy, że można przekazywać 1% podatku na rzecz naszego klubu. Program i wzór do wypełnienia PIT w poniższym linku. Zapraszamy do skorzystania.
    Zarząd UKS Skalar

10. PRZYPOMINAMY - zmiana numeru konta!!!

Przypominamy o zmianie numeru konta UKS Skalar - obecny numer to: 36 1050 1924 1000 0091 3505 6928 w ING Bank Śląski. Zarząd UKS Skalar